x
مینا پرنده خانگی نیست

در سالهای اخیر ، محققین و اساتید ما در دانشگاه‌های مختلف با اطمینان میگن : مینا پرنده خانگی نیست. این پرنده زیبا و باهوش که قادر به یادگیری و تقلید رفتارها و سخن‌‌گوییه، فراوان در تهران یافت میشه، سال‌های زیادی با ما زندگی کرده و ما هم از هم‌نشینی باهاش لذت بردیم، به دلایل مختلفی […]

29 آبان 1400
بیشتر
سنجاب پت نیست - سنجاب حیوان خانگی نیست

همه متخصصین و مسئولین آگاه، دلسوز، همچنین اساتید دامپزشکی و دامپزشکان فعال در حوزه حیوانات خاص (اگزوتیک) و حیات‌وحش ، به این واقعیت اذعان دارند که سنجاب پت نیست …

30 آبان 1400
بیشتر
تعیین جنسیت در مرغ عشق ( باجریگار )

میدونید که رنگ بینی در باجریگار بالغ میتونه نشان دهنده جنسیت پرنده باشه ؟

24 آبان 1400
بیشتر
جوجه سرلاکی

جوجه خریدم و باید بهش غذا بدم…

چرا جوجه ای که غذا خوردن مستقل و زندگی مستقل از والدینش رو یاد نگرفته ؛ و هنوز نیازمند والدینش هست رو از آغوش امن والدینش جدا کنم و با خودم ببرم خونه ؟؟؟؟؟!!!!!!

در فصول تکثیر پرندگان ، تعداد موارد مراجعه به دامپزشکی به دلایل : باقی ماندن لوله غذادهی ( کرمک سرلاک ) در مجرای گوارشی ، سوراخ‌شدگی و آسیب مجرای گوارشی به دلیل وسیله غذادهی نامناسب و نابلدی در شیوه غذادهی ، سوختگی و آسیب مجرای گوارشی به دلیل ترکیب نامناسب سرلاک ، شیوه آماده سازی غلط و حجم نامناسب غذا ، عفونت و آسیب مجرای تنفسی به دلیل ورود مواد غذایی به راه تنفسی پرنده ، خفگی و مرگ ؛ زیاد و تامل برانگیز میشه.

27 خرداد 1400
بیشتر
بیماری ورم روده در پرندگان

یکی از شایع ترین بیماریها بین پرورش دهنده ها و صاحبان پرندگان خانگی و زینتی که اکثراً باهاش مواجه میشن ، بیماری ورم روده هست.

25 آبان 1400
بیشتر
سیتاکوس

شرکت سیتاکوس کاتالونیا اسپانیا PSITTACUS CATALONIA برند سیتاکوس کاتالونیا ( PSITTACUS CATALONIA ) در سال 1998 با هدف اصلی توسعه تجارت اصلی خود در زمینه پرندگان psittacine (طوطی ها) به عنوان حیوانات خانگی ایجاد شد. در حال حاضر دامنه فعالیت این شرکت بسیار گسترده تر است و شامل همه حیوانات اهلی و زینتی می‌شود. مهمترین […]

24 مرداد 1399
بیشتر

شرکت دیواسا – فارماویک DIVASA-FAMAVIC تولید کننده برند معتبر تابرنیل در کشور اسپانیا به عنوان یک شرکت دارویی دامپزشکی تأسیس شد. این شرکت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع داروها ، مکمل‌های اختصاصی و خوراک آماده‌ی مصرف جهت درمان و پرورش دام ، طیور ، حیوانات خانگی و انواع پرندگان زینتی در دنیا می‌باشد. محصولات این شرکت در بیش از 60 کشور جهان عرضه شده و به فروش می‌رسد. این شرکت دارای برترین نشان کیفیت تولید محصولات دارویی به نام GMP از اتحادیه اروپا می‌باشد.

26 اردیبهشت 1400
بیشتر
محصولات نکتون آلمان مخصوص پرندگان

معرفی محصولات نکتون آلمان مخصوص پرندگان پت شاپ فروشگاه اینترنتی یونیک پت

5 اردیبهشت 1399
بیشتر

بعضی از خوراکی ها ممکن است در ظاهر خوشمزه باشند ولی همین غذاها میتونن برای پرنده مضر باشن و حتی در برخی موارد میتونن برای پرنده مرگبار باشن.
پس لطفا قبل از تغذیه پرنده ، حتما در مورد آن ماده غذایی تحقیق کنید.

21 اردیبهشت 1400
بیشتر
طرز تهیه جوانه گندم

با ما همراه باشید در بخش آموزش فروشگاه اینترنتی یونیک‌پت، قصد داریم طرز تهیه جوانه گندم را آموزش بدهیم.

29 فروردین 1399
بیشتر

اگر شما گربه ای دارید که عقیم نشده و آماده جفت‌گیری هست و به یک گربه نر بارور دیگه‌ای دسترسی داشته باشه، این شانس وجود داره که که در سال 2 بار باردار بشه. حتی بچه گربه هایی با سن 4 ماه هم میتونن باردار بشن.
گربه‌ای که باردار میشه ، دچار تغییرات جسمانی و رفتاری خواهد شد که حدودا سه هفته بعد از جفت‌گیری نمایان میشه.
دوره حاملگی برای گربه‌ها بین 60 تا 67 روز است ( به طور متوسط 63 روز = 9 هفته ).

26 اردیبهشت 1400
بیشتر
تأثیر پروبیوتیک‌ها در سگ‌ها

پروبیوتیک‌ها میکرو ارگانیسم‌های بسیار مفیدی هستن که نقش آنها حمایت از سلامت روده و عملکردسیستم ایمنی بدن می‌باشد.
طبق تعریف WHO/FAO پروبیوتیک ها مکمل های غذایی میکروبی هستن که از طریق بهبود تعادل میکروبی دستگاه گوارش، اثرات سودمندی بر میزبان خود می گذارن.

25 خرداد 1400
بیشتر
روبیوتیک پرندگان خانگی و زینتی پارسی لاکت

پروبیوتیک ها مجموعه ای از باکتری ها، مخمرها و تک سلولی های مفید هستن. پروبیوتیک ها از مهمترین و موثرترین افزودنی ها به جیره غذایی پرندگان هستن و نقش و مزایای بسیار خوب و موثری در انواع پرندگان مانند قناری، طوطی ، مرغ عشق ، فنچ ، کبوتر ، مرغ مینا و عروس هلندی را بازی می کنن.

2 تیر 1400
بیشتر
طبع انواع دانه‌های پرندگان و خواص آنها

قطعا خیلی از شما نمیدونین اون دانه ای که به پرنده میدین طبعش گرمه یا سرده !

ما قصد داریم توی این مطلب براتون بنویسیم که طبع انواع دانه‌ها چجوریه تا باهاشون آشنا بشید.

25 اردیبهشت 1400
بیشتر
علاقه مندی ها 0
فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ، بکشید و رها کنید.
 • تصویر
 • sku
 • امتیاز
 • قیمت
 • در حال فروش
 • موجود
 • دکمه افزودن به سبد خرید
 • وزن
 • ابعاد
 • رنگ
 • اطلاعات اضافی
 • ویژگی ها
 • فیلد های سفارشی
مقایسه کن