نکتون آلمان

فروشگاه اینترنتی یونیک پت

در ابتدا برای بررسی محصولات نکتون آلمان مخصوص پرندگان، می‌بایست به معرفی این شرکت بپردازیم.

شرکت نکتون آلمان، اولین بار به عنوان یک فروشگاه حیوانات اهلی (پت شاپ) به ویژه برای پرورشدهندگان مرغ آغاز شد و شروع به کار کرد.

این شرکت در ادمه فعالیت خود، با ایجاد نمایندگی‌های مجاز تأمین کننده باغوحشها و فروشگاههای حیوانات اهلی در اروپا و با ارائه محصولاتی برای پرندگان (و در سطح کوچکتر برای خزندگان، دوزیستان و پستانداران) در سال 1969 به یک تجارت واردات و صادرات گسترش پیدا کرد.

از آنجا که مکملهای غذای حیوانات اهلی و رژیم های غذایی پرندگان در آن زمان عملاً ناشناخته بودند؛ گونتر اندرل (صاحب شرکت و پرورش دهنده پرندگان و سگها) شروع به آزمایش با فرمولهای خاص خود در مورد ویتامین ها، پروتئین ها، مواد معدنی و کاروتنوئیدها نمود و این فرمول‌ها را به صورت شخصی و اختصاصی طراحی کرد.

گونتر اندرل، برای طراحی و ساخت این فرمول‌ها، از تجربه سایر پرورش دهندگان و متخصصان نیز استفاده می‌کرد.

نکتون اس (NEKTON-S) و نکتون آر (NEKTON-R) مکمل‌های اختصاصی برای پرندگان، اولین محصولات موجود در بازار با مارک تجاری ثبت شده NEKTON بودند و پس از آن، مکملهای بیشتر و متنوع‌تری مخصوص پرندگان، خزندگان، سگ ها و گربهها توسط این شرکت تولید شدند.

در حال حاضر، دامنه فعالیت شرکت نکتون آلمان، 23 مکمل غذایی برای حیوانات اهلی، ۲ رژیم غذایی مخصوص پرندگان و یک ماده ضدعفونی کننده مناسب وسایل حیوانات خانگی را در بر می گیرد.

از مهم‌ترین و بهترین محصولات این شرکت برای پرندگان می‌توان به داروها و مکمل‌های زیر اشاره کرد :

نکتون اس و نکتون ای ، نکتون ام اس آ ، نکتون ب-کامپلکس ، ضدعفونی کننده سطوح و وسایل قفس دزی نچرال .

تمام محصولات این شرکت توسط یک متخصص تغذیه به عنوان کنترل کننده کیفیت، کنترل می شود.

شهرت نام NEKTON در دهه 1980 در اروپا فراگیر شد و پس از آن، در سال 1982 توانست نمایندگی خود را در ایالات متحده امریکا افتتاح کند. در حال حاضر این شرکت دفتر فروش خود را در ایالات متحده قرار داده است و محصولات خود را به بیش از 25 کشور جهان صادر می کند.

شرکت نکتون آلمان (NEKTON) وب سایت خود را تحت عنوان www.nekton.de دارد و محصولات خود را بصورت مستقیم یا از طریق نمایندگی به زبان‌های مختلف در انواع مجلات بین المللی حیوان خانگی تبلیغ می کند.

محصولات NEKTON نه تنها توسط صاحبان حیوانات خانگی مورد استفاده و استقبال قرار می گیرد، بلکه تعداد زیادی از پرورشدهندگان مشهور در سراسر جهان، متخصصان، مؤسسات، پارک های پرنده و باغ وحش های جهان نیز مورد استقبال قرار می گیرد.

از ابتدای سال 2010 ، شرکت Guenter Enderle / NEKTON-Produkte با موفقیت تحت نام NEKTON-GmbH با توماس اندرل به عنوان رئیس این شرکت، به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

UniquePet
اردیبهشت 5, 1399